پیک زبان لینگمی
‌ ‌ ‌

لینگوپیک یا همون پیک زبان لینگمی یه مرجع زبان‌آموزی با بیشتر از ۸۰ صفحه است که توسط ما، یعنی تیم لینگمی، طراحی شده و به صورت رایگان قابل دانلوده.

‌ ‌ ‌‌‌ ‌

چطور از این پیک زبان استفاده کنیم؟


پیک زبان لینگمی می‌تونه مرجعی برای زبان‌آموزی شما باشه. تو این پیک، مجموعه‌ای از منابع و نکاتی رو جمع‌آوری کردیم که می‌تونه بهتون کمک کنه از خونه زبان یاد بگیرید. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم بعد از اینکه این پیک رو دانلود کردید، اول سری به فهرست مطالب پیک بزنید و ببینید کدومشون براتون جذاب‌تره و اول اون قسمت رو بخونید. به عنوان مثال، یکی از بخش‌ها به معرفی فیلم‌هایی که برای سطح زبان‌آموزها مناسبن و داستان جذابی هم دارن اختصاص داره. اگه فیلم‌باز هستید و یا فکر می‌کنید با فیلم‌‌دیدن بهتر می‌تونید تو این مدت زبان یاد بگیرید، اول سری به این قسمت بزنید.

درادامهٔ معرفی ۱۰ فیلم برتر، به جشنوارهٔ اسکار پرداختیم و از تاریخچه و ساختارش گفتیم—که ممکنه برای زبان‌آموزهای فیلم‌باز جذاب باشه—و در نهایت فیلم‌های منتخب جشنوارهٔ امسال رو معرفی کردیم. در یکی دیگه از بخش‌های پیک، به معرفی انواع وبسایت‌ها، وبلاگ‌ها و دیکشنری‌های آنلاین پرداختیم، که مطمئن هستیم زبان‌آموزها رو به‌ذوق میاره. پس این پیک زبان رو یه جا جلوی چشمتون، روی لپتاپ یا گوشی، ذخیره کنید و هروقت دنبال منبع یادگیری زبان یا انگیزه‌گرفتن بودید، به سراغش بیاید.

اگه لینگو پیک براتون مفید بود حتما برای دوستانتون هم ارسالش کنید.

‌ ‌ ‌ ‌

لینک دانلود